Hakkımızda - Asado Döner - Antakya/HATAY - 0326 214 45 00
Hakkımızda

Hakkımızda

ASADO DÖNER

 

 

 

 

Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalar tarafından özenle hazırlanan ürünlerimizde gerek kullanılan malzeme gerekse hazırlanış koşullarında hijyen olgusuna , malzeme tedarikinde soğuk zincirin kırılmaması kurallarına azami dikkat edilmekte ve ülke bazında marka olmuş,yaygın ve sertifikalı ürünler kullanılmaktadır . Özellikle et ve et mamullerinde belirlediğimiz standartlardaki kaliteli ürünler kullanılmaktadır.
 


Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

 

 
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.

 
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 

 

Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 

 

hatay antakya tavuk döner,hatay antakya meşhur tavuk döner,hatay antakya tavuk döner siparişi,hatay antakya alo paket tavuk döner,hatay antakya alo paket tavuk döner siparişi,hatay antakya odun ateşinde tavuk döner,hatay antakya pilav üstü tavuk döner,hatay antakya tabak servis,hatay antakya tabak servis döner,hatay antakya tabak servis tavuk döner,hatay antakya zurna dürüm,hatay antakya tavuk zurna dürüm,hatay antakya toplu dürüm siparişi,hatay antakya toplu tavuk dürüm siparişi,antakya tavuk döner,antakya meşhur tavuk döner,antakya tavuk döner siparişi,antakya alo paket tavuk döner,antakya alo paket tavuk döner siparişi,antakya odun ateşinde tavuk döner,antakya pilav üstü tavuk döner,antakya tabak servis,antakya tabak servis döner,antakya tabak servis tavuk döner,antakya zurna dürüm,antakya tavuk zurna dürüm,antakya toplu dürüm siparişi,antakya toplu tavuk dürüm siparişi,hatay tavuk döner,hatay meşhur tavuk döner,hatay tavuk döner siparişi,hatay alo paket tavuk döner,hatay alo paket tavuk döner siparişi,hatay odun ateşinde tavuk döner,hatay pilav üstü tavuk döner,hatay tabak servis,hatay tabak servis döner,hatay tabak servis tavuk döner,hatay zurna dürüm,hatay tavuk zurna dürüm,hatay toplu dürüm siparişi,hatay toplu tavuk dürüm siparişi, tavuk döner, meşhur tavuk döner, tavuk döner siparişi, alo paket tavuk döner, alo paket tavuk döner siparişi, odun ateşinde tavuk döner, pilav üstü tavuk döner, tabak servis, tabak servis döner, tabak servis tavuk döner, zurna dürüm, tavuk zurna dürüm, toplu dürüm siparişi, toplu tavuk dürüm siparişi,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014